لوله کشی پکیج

 

 لوله کشی پکیج

باتوجه به مزایای گسترده ی پکیج دیواری ، به نسبت بخاری گازی ، موتورخانه و آبگرمکن ، مانند مصرف بسیار کم انرژی (گاز و برق) ، بازدهی بالا ، هزینه ی نگهداری و تعمیرات پایین ، مستقل بودن ، سیستم ایمنی بالا و ... (برای بررسی بیشتر مزایای پکیج دیواری کلیک نمایید) تقریبا" میتوان گفت همه ی مالکانی که در اندیشه ی ساخت یا بازسازی منزل مسکونی خود هستند بهترین گزینه ی گرمایشی برای ساختمان را پکیج شوفاژ دیواری میدانند.

1330618194 Heating Boiler Installation 1


 نمایندگی بوتان (کد 5001891 ) لوله کش حرفه ای معرفی مینماید

در نمایندگی بوتان ( کد 5001891 ) برای عدم سردرگمی مشتریان عزیز به هنگام انجام لوله کشی پکیج دیواری در هنگام بازسازی واحد مسکونی و یا ساخت و ساز منزل ، انجام کارشناسی محل نصب پکیج دیواری باتوجه به وضعیت دودکش (بودن یا نبودن دودکش) ، وضعیت لوله کشی گاز و استانداردهای لازم دیگر انجام می شود و در آخر پس از انتخاب محل مناسب نصب پکیج ، پیمانکار لوله کش برای انجام لوله کشی استاندارد آب و گاز با هزینه ی تمام شده ی مناسب به مشتری معرفی میگردد.

نکته ی حائز اهمیت در لوله کشی پکیج ، انجام درست و زیبای لوله کشی می باشد زیرا بسیاری از مالکان در هنگام بازسازی منزل باید لوله کشی پکیج روکار انجام دهند. لوله کشی آب و گاز استاندارد و ایمن نیز از نکات مهم هنگام لوله کشی می باشد.

Piping Package Butane


 مدت زمان مورد نیاز برای لوله کشی و نصب پکیج

پس از معرفی لوله کش و انجام لوله کشی آب و گاز و نصب رادیاتورها طبق استانداردهای لازم (که معمولا برای یک واحد مسکونی تا 100 متر 2 روز زمان می برد) نوبت به نمایندگی بوتان میرسد که در کمتر از 2 ساعت پکیج دیواری را بر روی دیوار منزل شما نصب نماید که شما مشتری عزیز در عرض 48 ساعت یک سیستم گرمایشی پکیج دیواری کامل داشته باشد.


هزینه های لوله کشی ، رادیاتورها و پکیج دیواری

هزینه های انجام لوله کشی پکیج دیواری و لوله کشی گاز و تعداد رادیاتورها و مدل مناسب پکیج دیواری در هر واحد مسکونی متفاوت است که با تماس گرفتن با ما و دادن جزییات و مشخصات منزل حدود هزینه ها به شما عرض خواهد شد.


لوله کشی روکار شکیل و زیبا و ایمن با لوله های پنج لایه

بسیاری از اوقات مالکان عزیز در هنگام بازسازی منزل از این بیم دارند که نکند در اثر گرما دیدن لوله ها ، در لوله های رفت و برگشت پکیج دیواری خمیدگی ایجاد شده و ظاهر منزل را زشت نماید که البته در حال حاضر با آمدن لوله های پنج لایه این مشکل برطرف شده است و لوله کشی مرتب تر و ایمن تر و استاندارد تر و شکیل تر انجام می شود و این نمایندگی نیز همواره از لوله کش می خواهد در هنگام بازسازی منزل و انجام لوله کشی پکیج از این نوع لوله ها استفاده نماید.

 Loole


داکت کشی روی لوله ها ( در صورت درخواست مشتری )  

در صورتی که مشتری محترم ، درخواست نماید که روی لوله ها نیز داکت کشیده شود ( مانند قرنیز دیوار ) این کار صورت میپذیرد که در این صورت زیبایی لوله کشی روکار دو چندان شده و عملا انجام شدن لوله کشی روکار بسیار کمتر در منزل مشخص میشود.

 Pipingpackage

 


 

مسئولیت نهایی لوله کشی و پکیج دیواری

مسئولیت نهایی لوله کشی به عهده ی لوله کش پیمانکار میباشد و طرف حساب مشتری ، لوله کش است و نه نمایندگی بوتان ، زیرا نمایندگی بوتان صرفا" معرف لوله کش میباشد و نه مسئول نهایی لوله کشی آب و گاز.

البته مسئولیت نهایی نصب صحیح و استاندارد و ایمن پکیج دیواری به عهده ی نمایندگی بوتان می باشد.


تصویری از دیاگرام لوله کشی پکیج دیواری

 Package Piping


مقایسه ی بازدهی (راندمان) مصرفی لوازم گازسوز

در نمودار زیر مصرف انرژی سیستم های مختلف گرمایشی مانند بخاری ، موتورخانه و آبگرمکن به صورت خلاصه و واضح رسم شده است.

Randmon Package Mini

البته برای افرادی که هزینه های زیادی بابت مصرف گاز بخاری یا موتورخانه و مصرف بالای انرژی آنها پرداخت کرده اند و در فیش گاز و برق مصرفی آنان رقم های بالایی آمده است و درحال حاضر از پکیج دیواری استفاده میکنند مفهوم مصرفِ کمِ انرژی و مزایای دیگر پکبج دیواری قابل هضم تر میباشد. از راندمان مصرف پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن ، بخاری گازی ، سیستم حرارت مرکزی (موتورخانه) و آبگرمکن گازی مخزن دار ، واضح است که هزینه ای که مصرف کننده باید برای گاز و برق بپردازد چقدر است!

ضمنا" نمودار ترسیمی راندمان که توسط "موحد کامرانی" ترسیم شده است براساس اطلاعات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت می باشد و میانگین راندمان لوازم گازسوز است. به گونه ای که در برخی از مدل های پکیج دیواری ، راندمان بالای 90 درصد است یا برخی لوازم گازسوز ممکن است کمی کمتر یا بیشتر از راندمان ترسیمی در جدول را داشته باشند.

در نمودار زیر نیز متوسط مصرف سالیانه ی سیستم های گرمایش مختلف ترسیم شده است

 

Rondemon Package Mini


 نوشته شده توسط : موحد کامرانی

(کپی برداری به هر شکل، بدون ذکر منبع و نام نویسنده ممنوع است)