صافی پکیج

 صافی برگشت پکیج

 

صافی برگشت پمپ پکیج یا (strainer) یا صافی پکیج وسیله ای است که در مسیر برگشت رادیاتور در زیر پکیج دیواری و قبل از ورود آب رادیاتورها به پمپ و پکیج نصب میگردد و باعث میشود پس از خروج آب از رادیاتورها و قبل از ورود آب به پکیج توسط صافی که درstrainerوجود دارد ذرات معلق آن در داخل صافی باقی مانده و آب بدون جرم و شن و ماسه داخل پکیج دیواری برود.

Download

                           جرم در مسیر  رادیاتورها   چگونه تشکیل میشود؟

                      بسیاری از رادیاتورهای گرمایش به علت کیفیت پایینی که دارند در اثر مرور زمان ، فلزات و مواد داخلی آن از داخل رادیاتورها کنده شده و در مسیر حرکت آب قرار میگیرند و به داخل مبدل یا شیرآلات و شیلنگهای رفت و برگشت پکیج یا قطعات پکیج دیواری میروند و آسیب های جدی به پکیج میزنند.

                      وجود شن و ماسه در داخل مسیر لوله کشی پکیج در هنگام ساخت و ساز ساختمان که در بسیاری از مواقع حتی با شستشوی مدار نیز بیرون نمی آیند و در اثر مرور زمان از مسیر لوله کشی کنده شده و به داخل پکیج می روند.

 

راه حل چیست ؟

استفاده از صافی پکیج - Strainer - در مسیر برگشت پمپ.

 

بهترین صافی پکیج چیست ؟

ویژگی های یک صافی برگشت خوب چیست ؟

          برنجی باشد.

          قطر آن در همه ی قسمت های صافی کمتر از " 4/3 نباشد.

          فیلتر صافی پکیج)فیلتر داخلی(محکم و با کیفیت باشد.

          فیلتر داخلی صافی پکیج نه آنقدر ریز باشد که سریعا" پر شود و نه آنقدر درشت باشد که شن و ماسه و سنگ ریزه را به راحتی از خود عبور دهد.

          درپوش باز و بسته کردن فیلتر ، به راحتی باز و بسته شود زیرا این درپوش در بسیاری از اوقات توسط مصرف کننده باید باز و تمیز شود لذا باید به راحتی و با یک آچار معمولی باز شود.

 934

 

          ایرادات و عیب یابی پکیج ، ناشی از استفاده نکردن از صافی پکیج یا پرشدن فیلتر آن :

          گرمای رادیاتورها و مسیر گرمایش کم می شود.

          صدا در پکیج بوجود می آید ( صدای پکیج در بسیاری از مواقع به همین دلیل است)

          در پکیج دو مبدله ، گرمای آبگرم مصرفی کم می شود.

          در پکیج دو مبدله ، آبگرم مصرفی سرد و گرم می شود.

         و ... بسیاری دیگر از ایرادات پکیج ناشی از عدم استفاده از صافی پکیج است.

 

          معرفی یک صافی برگشت خوب :

با توجه به توضیحات بالا ، مشخص می شود وجود یک صافی برگشت پمپ ، الزامیست.

شرکت بوتان صافی های برگشت پمپی را در اختیار نمایندگی های خود گذاشته است که همه ی ویژگی های مثبت یک صافی برنجی پکیج را دارد، ضمن اینکه دارای قیمت مناسبی می باشد.

صافی پکیج بوتان ، هم اکنون در نمایندگی ما موجود است .

 

7028173 Orig کافی است با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به ارائه خدمات نصب صافی پکیج در زیر پمپ پکیج دیواری و در مسیر برگشت رادیاتورها اقدام نماییم.

نوشته شده توسط : موحد کامرانی

(کپی برداری به هر شکل، بدون ذکر منبع و نام نویسنده ممنوع است)  

  

Images

Brass Y Strainer 350x350

Pic

با توجه به وجود یک برد کنترل در پکیج ، وجود محافظ برق سر راه ورود برق پکیج الزامیست ... انواع مدل های محافظ برق پکیج دیواری را به همراه مشخصات آن میتوانید در ادامه مطلب بررسی نمایید

محافظ برق پکیج

Sakhtigir

املاح آب مانند منیزیم و کلسیم در اثر مرور زمان آسیب های جدی به پکیج می رساند ، حذف املاح مضر فقط از طریق نصب سختی گیر بر سر راه ورودی آب پکیج امکان پذیر است ... انواع مدل های سختی گیر پکیج دیواری را به همراه مشخصات آن میتوانید در ادامه مطلب بررسی نمایید

سختی گیر پکیج

St2

وجود خرده سنگ های ریز در مسیر رادیاتورها و گرمایش همواره آسیب جدی به دستگاه می زند و این آسیب در صورتی جدی تر می شود که کیفیت رادیاتورها نیز مطلوب نباشد و فلزات بی کیفیت رادیاتور از بدنه داخلی رادیاتور کنده شده و به داخل پکیج رود . این مشکل با یک صافی برگشت پکیج رفع می گردد " Strainer "

صافی برگشت پکیج